Sizin memnuniyetiniz
bizim en büyük hedefimiz

Şirketimiz

2020 yılında kurulan şirketimiz, Teknopark İstanbul 'da yer almaktadır. Gücümüzü mutlu müşterilerimizden alarak büyüyoruz. Uzman kadromuz ile kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek katma değerli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz

Fiboo, kurumların "dijital dönüşüm" süreçlerine yönelik çözüm ve ürün geliştiren teknoloji şirketidir. Microsoft tabanlı ve yapay zeka destekli kurum içi iletişim platformu Moodly ile dijital dönüşüm sürecinizi hızlandırmayı sağlamaktayız.

Değerlerimiz

Tutkulu

Hedeflerimiz doğrultusunda globalde de yer almak için her geçen gün daha fazla tutku ile çalışıyoruz. Hedefe giden yolda karşılaştığımız sorunların ekip olarak üstesinden gelerek, mutlu müşterilerimizden güç alırız.

Çözüm Odaklı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek kendi alanında nitelikli ekibimiz ile çözümler üretiriz.

İnovatif

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri takip ederek kendimizi geliştirir ve en uygun çözümü sunarız.

Nitelikli

Her zaman daha iyisi için kendi alanında uzman profesyoneller ile çalışırız. İşlerimizin kalitesine önem vererek kendimizi daha çok sorgular ve en iyisini hedefleriz.

Takım Çalışması

"Takım çalışması, hedeflerin gerçekleşmesini sağlar." düşüncesiyle ekibimiz, şirketimizin en önemli parçasıdır.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
En kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Çok üzgünüz, mail gönderilirken hata alındı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.