Dijital dönüşüm sürecinizde yanınızdayız

Dijital dönüşüm hızına ayak uydurmak isteyen işletmelerin, mevcut ve olası ihtiyaçlarını ve sektörün gerekliliklerini karşılaması önem taşıyor. Uzman proje ekiplerimiz, sunduğu danışmanlık & destek hizmetiyle çözümlerin ihtiyaçlara göre uyarlanması ve kurgulanmasını sağlar.

Hizmetlerimiz

Kurum içi iletişim portalı

Tüm iş süreçlerinizi dijitalleştiren, çalışanlarınıza şirket kültürünü sevdiren ve iletişim süreçlerini tek bir merkezden yürütmenizi sağlayan akıllı kurum içi iletişim portalıdır. 35+ modül ile portalınıza ekleyeceğiz modülleri hızlıca kullanmaya başlayabilir, insan kaynakları süreçlerinizi, dosya, belge veya fotoğraflarınıza hızlıca erişim sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda personellerinizin verimliliğini ölçmek için geliştirilen oyunlaştırma uygulamaları, çalışan memnuniyet anketi, günlük ruh hali belirtimi gibi modüller ile personelinizin mutluluğunu ölçümleyebilirsiniz.

Personel mutluluk analizi

"Şirketlerin en büyük yatırımları çalışanlarıdır" düşüncesiyle kurum içi platformumuzdan ve üçüncü taraf uygulamalarınızdaki verileri yapay zeka ile destekleyerek; personellerinizin mutluluk oranını tahminlemeyi hedefleyen çözümümüzdür.

Personellerinizin mutluluk oranı ile işten ayrılma durumu olan veya kendini geliştirme potansiyeline sahip personellerinizi önceden görebilmek artık daha mümkün.

ChatBot

Dijitalleşme stratejisi kapsamında kurumlar süreçlerinde self-servis oranını arttırmayı hedeflemektedir. Tedarikçi, bayi, müşteri, son kullanıcı ve iç süreçlerindeki operasyonel işlemleri gerçekleştirebilecek akıllı asistan – ChatBot ’lara ihtiyaç duymaktadır.

Moodly ChatBot platformu, kod yazmadan kendi süreçlerinizi tasarlayarak tüm platformlar üzerinden ulaşılabilir olmanızı sağlar.

Danışmanlık

Alanında uzman kadromuz ile Office 365, SharePoint, PowerApps, Power Automate, Microsoft 365 ve Power BI konularında süreç çözümleri ile verimliliğinizi arttırın.

Eğitim

Online veya yerinde eğitim ile şirketinize ve seviyelere özel sınıflarda, bire bir uygulamalı Office 365, SharePoint, PowerApps, Power Automate, Microsoft 365 ve Power BI eğitimleri ile uzmanlaşma şansı yakalayın.

Yazılım Geliştirme

Microsoft Azure servisleri, kurumsal iş zekası raporlama, SharePoint, Web & Mobil uygulama ve .NET çözümleriniz için Fiboo güvenilir iş ortağınızdır.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
En kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Çok üzgünüz, mail gönderilirken hata alındı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.